Pełnienie funkcji kierownika budowy

Jak zapewne każdy wie, kierownik budowy jest najważniejszą osobą na placu budowy. O zakresie obowiązków i odpowiedzialności kierownika można przeczytać w prasie branżowej, internecie oraz ustawie Prawo Budowlane, więc nie będziemy się tutaj na tym skupiać. Najważniejszą sprawą, o której należy pamiętać jest to, że inwestor jest zobowiązany zatrudnić kierownika budowy przed podjęciem realizacji planu budowy.

Co nas wyróżnia spośród konkurencji?

Skoro trafiłeś na naszą stronę, zapewne jesteś w trakcie budowy lub planujesz ją dopiero rozpocząć. Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz wsparcie, doradztwo i kompleksową obsługę rozpoczynającą się od wyboru działki pod budowę, poprzez proces projektowy, realizacyjny, aż do oddania obiektu do użytkowania. Nie musisz się za bardzo angażować, ponieważ to my wszystko za ciebie załatwimy. Najważniejsze co musisz mieć to swoją wizję, dlatego zdaj się na swoją wyobraźnię, a my postaramy się aby twoje myśli stały się rzeczywistością. Oczywiście wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Lata praktyki pozwoliły nam zebrać bezcenne doświadczenie, dzięki któremu nie jest dla nas problemem komunikacja z inwestorami, firmami wykonawczymi, projektantami, urzędnikami czy doradcami kredytowymi. Pomyśl o tym wybierając kierownika, ponieważ jest to jeden z ważniejszych czynników w całym procesie. Wszystko zależy od tego czy dokonasz dobrego wyboru, a skoro czytasz ten opis, to jesteśmy przekonani, że tak się stanie.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, w zależności od oczekiwań, dlatego nie wahaj się zadzwonić jeżeli masz pytanie, umówić się na spotkanie – to nic nie kosztuje!!!

Ile to kosztuje???

Jak wspomnieliśmy wcześniej, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i w związku z tym cena jest zależna od oczekiwań. Nie oznacza to oczywiście, że jeżeli klient zdecyduje się trochę zaoszczędzić na usłudze kierownika budowy, to będzie miał wykonaną usługę nierzetelnie. Każde zlecenie jest realizowane od początku do końca tak jak powinno być. Jakość i zadowolenie inwestora są dla nas najważniejsze, dlatego nie uzależniamy kwoty zlecenia od ilości wizyt na budowie, od ilości dokumentacji którą należy przygotować, uzgodnić, wykonać.

– cena całości: 3.000,00 zł – 5.000,00 zł

i1

Pełnienie funkcji kierownika budowy

i2

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego

i3

Pełnienie funkcji inwestora zastępczego

i4

Inwentaryzacje budowlane

i5

Kosztorysowanie

i6

Doradztwo techniczne

i7

Przeglądy techniczne roczne i pięcioletnie obiektów

i8

Opinie budowlane

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!