Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego

Inspektor Nadzoru jest uczestnikiem procesu realizacji inwestycji. Choć Prawo Budowlane nie nakłada na inwestora obowiązku zatrudnienia Inspektora Nadzoru, to zdarzają się takie inwestycje, do realizacji których organ administracji, wydający pozwolenie na budowę, nakazuje ustanowić inspektora nadzoru inwestorskiego. Niezależnie od tego, czy jest taka konieczność czy nie, warto zastanowić się nad zatrudnieniem inspektora nadzoru, który zagwarantuje profesjonalne wsparcie techniczne na każdym etapie budowy oraz wewnętrzny spokój, że inwestycja realizowana jest w sposób prawidłowy oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Co nas wyróżnia spośród konkurencji?

Jeżeli szukasz inspektora nadzoru tylko dlatego, że organ administracji wydający pozwolenie na budowę Ci nakazał, a Ty potrzebujesz tylko „figuranta”, to źle trafiłeś i najlepiej nie marnuj swojego czasu na przeglądanie naszej strony. Inspektor nadzoru nie jest tylko sztucznym tworem, ale osobą, która może Ci pomóc w wielu sprawach, ale również ponosi odpowiedzialność za konkretne czynności. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się wybrać nasze usługi, nie traktuj tej funkcji jako kary ze strony organu i niepotrzebnie wydanych pieniędzy, tylko jako Twojego osobistego doradcę i partnera w przeprowadzeniu inwestycji. Uwierz, że jemu też zależy na dobrze wykonanej pracy, która na koniec przynosi satysfakcję.

Ile to kosztuje?

Cena sprawowania funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego jest każdorazowo ustalana indywidualnie. Ma na nią wpływ bardzo wiele czynników takich jak m. in.: wartość inwestycji, rodzaj inwestycji, termin wykonania zadania itp. Potrzebujesz inspektora nadzoru? To bardzo proste – wystarczy żebyś do nas zadzwonił lub napisał, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie. Ofertę, która będzie „szyta na miarę”.

– cena całości: wycena indywidualna (zadzwoń 785 323 557 lub napisz biuro@dreamhouse-abi.pl)

pełnienie funkcji kierownika budowy-ikona

Pełnienie funkcji kierownika budowy

pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego-ikona

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego

pełnienie funkcji inwestora zastępczego-ikona

Pełnienie funkcji inwestora zastępczego

inwentaryzacje budowlane-ikona

Inwentaryzacje budowlane

kosztorysowanie-ikona

Kosztorysowanie

doradztwo techniczne-ikona

Doradztwo techniczne

przeglądy techniczne roczne i pięcioletnie obiektów-ikona

Przeglądy techniczne roczne i pięcioletnie obiektów

opinie budowlane-ikona

Opinie budowlane

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!