Inwestycja Lipowy Zakątek

1

Opis ogólny

Osiedle Lipowy Zakątek powstaje przy ul. Siemisławice w Przewornie. Będzie to zespół dziewięciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych – Łącznie 18 segmentów. Budynki składać się będą z dwóch kondygnacji naziemnych.

Jeżeli marzysz o swoim własnym domu z dużym ogrodem, w którym będziesz mógł cieszyć się życiem wraz ze swoimi bliskimi, ta inwestycja stworzona została właśnie dla Ciebie. Zaprojektowaliśmy przestrzeń, w której będziesz mógł komfortowo mieszkać, pracować oraz odpoczywać, jak na wakacjach. Bezpieczna okolica, w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku zapewni Ci spokój o jakim zawsze marzyłeś. Przemyślany i funkcjonalny układ pomieszczeń oraz Twój własny garaż da Tobie i Twoim bliskim pełen komfort i radość z mieszkania.

Projektując tę inwestycję naszym priorytetem było zapewnienie Tobie i Twoim bliskim bezpieczeństwa, funkcjonalnej przestrzeni, komfortu i dostępności terenów zielonych. Ważne dla nas było abyś mógł odpoczywać we własnym domu, jak na wakacjach. Do tego wszystkiego dodaliśmy wysoką jakość wykończenia oraz materiałów, z których powstanie Twój dom, w końcu ma on Ci posłużyć przez wiele lat. Zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że Twój dom będzie ekologiczny oraz mniejsze będą jego miesięczne koszty utrzymania. Wszystko to ubraliśmy dla Ciebie w nowoczesną architekturę. Tak właśnie powstał Twój Lipowy Zakątek.

To co nas wyróżnia na tle innych inwestycji.

Indywidualne podejście do klienta:

Z pewnością wyróżnia nas indywidualne podejście do Twoich potrzeb. Z tego względu zapewniamy Ci możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich w projekcie. Pomożemy Ci zaprojektować wnętrze Twoich marzeń. Wykończymy Twoją nieruchomość pod klucz. Pomożemy Ci również z uzyskaniem kredytu na jej zakup.

Wielkość Twojej działki:

Niewątpliwą zaletą Lipowego Zakątka jest wielkość ogrodu, który został zaprojektowany dla każdego z domów. To około 600m2 powierzchni, które będziesz mógł zagospodarować na swój ogród, miejsce na grilla, strefę relaksu, miejsce zabaw z dziećmi, czy uprawę owoców i warzyw.

Rozmieszczenie domów:


Troszcząc się o Twoją prywatność, komfort i jakość życia zadbaliśmy o to, aby zabudowa inwestycji pozwalała na komfortowe korzystanie z własności przez każdego z właścicieli. Zapewnia to przemyślana odległość pomiędzy poszczególnymi budynkami oraz odpowiednie ich ułożenie względem siebie. Dzięki zastosowaniu dylatacji, pomimo zabudowy bliźniaczej, każdy z domów będzie miał swoją własną ścianę wewnętrzną, tak jakbyś mieszkał w domu jednorodzinnym.

Układ nieruchomości:

Każdy dom liczy 121,2 m2 powierzchni użytkowej i składa się z parteru oraz poddasza użytkowego. Posiada również własny garaż.

Salon o powierzchni 39,1 m2, przestronna kuchnia z oddzielną spiżarnią, duża sypialnia wraz z garderobą, dodatkowe trzy pokoje i dwie łazienki z łatwością pomieszczą całą Twoją rodzinę oraz pozwolą na zagospodarowanie pozostałej przestrzeni na domową siłownię, gabinet do pracy, pokój gościnny lub dodatkową strefę relaksu.

Do powierzchni użytkowej nie została wliczona powierzchnia garażu i kotłowni oraz 30,3 m2 powierzchni na poddaszu, którą otrzymasz dodatkowo w cenie nieruchomości.

Wykonanie:

Domy sprzedawane są w podwyższonym stanie deweloperskim. Każdy z domów wyposażony będzie w powietrzną pompę ciepła typu SPLIT firmy NIBE oraz ogrzewanie podłogowe w standardzie. Okna posiadać będą rolety zewnętrzne. Dodatkowo otrzymasz drzwi wejściowe antywłamaniowe, ze stali oraz bramę garażową otwieraną automatycznie na pilota. Pomyśleliśmy również o wyprowadzenie dla Ciebie wody na ogród. To tylko część z udogodnień, które dla Ciebie przygotowaliśmy w już cenie zakupu.

Bezpośrednie otoczenie:

Inwestycja składa się z dziewięciu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Osiedle będzie ogrodzone oraz oświetlone. Będzie miało własną asfaltową drogą wewnętrzną. Dodatkowo posiadać będzie swoje tereny zielone, strefę relaksu dla mieszkańców na świeżym powietrzu oraz plac zabaw dla dzieci.

Kupując tę nieruchomość jesteś zwolniony z zapłaty PCC oraz prowizji.

Po więcej informacji zapraszam Cię do kontaktu telefonicznego pod numerem 668 642 607 lub e-mailowego: na stronę Internetową Dream House – Inwestycja Lipowy Zakątek.

Sprzedaż domów

Osiedle Lipowy Zakątek

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!