Sprzedaż domów

Osiedle Lipowy Zakątek

Lokalizacja

Osiedle Lipowy Zakątek powstaje przy ul. Przyjaznej w Przewornie.

Inwestycja zlokalizowana jest w gminie Przeworno (powiat strzeliński, województwo dolnośląskie). Na terenie gminy znajduje się zespół przedszkolno-szkolny, kompleks sportowy oraz plac zabaw przy szkole. Ośrodek zdrowia oraz punkt apteczny. Liczne sklepy spożywcze, cukiernia, kwiaciarnia oraz lokale gastronomiczne. Ponadto poczta, bank i bankomat, stacja benzynowa i lokale usługowe. Gmina położona jest w sąsiedztwie lasów, terenów zielonych, ścieżek rowerowych typu single track i szlaków turystycznych.

W okolicy znajdują się liczne atrakcje, między innymi: Ośrodek wypoczynkowo – rekreacyjny w Białym Kościele, Pałac w Konarach, Park w Henrykowie, Opactwo Cestersów w Henrykowie, Wzgórza Strzelińskie, wieża widokowa na Gromniku, Stawy na Jegłówce, ścieżka edukacyjna Biskupi Las, Zamek w Przewornie, Zamek na wodzie w Witostowicach, Jezioro Nyskie, Jezioro Otmuchowskie, Zalew Paczkowski, Zbiornik Topola, single track Strzelin S1, las nad Krzywiną, gospodarstwo wędkarsko – rekreacyjne Dolina Krynki, destylarnia Wolf & Oak w Stanicy, baza nurkowa Kamieniołom Przeworno, stadnina konna Lipowa Zagroda, korty tenisowe w Strzelinie, aquapark Granit w Strzelinie, centrum rekreacyjno – sportowe i kąpielisko miejskie w Strzelinie.

Przeworno oddalone jest o 50 km od miasta Wrocław, 15 km od Strzelina, 30 km od Brzegu, 40 km od Oławy, 40 km od Dzierżoniowa, 30 km od Ząbkowic Śląskich, 18 km od Grodkowa, 38 km od Niemodlina, 17 km od Ziębic, 30 km od Nysy. Odległość od wjazdu na autostradę – węzeł Karwiany i Brzeg to 30 km.

Osiedle Lipowy Zakątek ul. Siemisławice, 57-130 Przeworno

Sprzedaż domów

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!