Pełnienie funkcji inwestora zastępczego

Jak sama nazwa wskazuje inwestor zastępczy jest to osoba lub firma, która przy realizacji danej inwestycji budowlanej działa w imieniu inwestora. Może być to reprezentant interesów inwestora tylko na budowie lub w całym procesie.

Co nas wyróżnia spośród konkurencji?

Jeżeli nie masz czasu, wiedzy i doświadczenia, a chcesz poprawnie przeprowadzić cały proces inwestycyjny dobrze trafiłeś. Jeżeli czytałeś już o naszych usługach jako kierownika budowy i inspektora nadzoru to wiesz, że posiadamy niezbędną wiedzę, uprawnienia i doświadczenie potrzebne do poprowadzenia inwestycji za Ciebie. Naszym głównym atutem jest to, że na nasze doświadczenie składa się praca w roli wykonawcy oraz w roli zamawiającego. To ogromna przewaga nad konkurencją i fakt przemawiający za wyborem właśnie naszej oferty. Ponadto biorąc po uwagę ogrom obowiązków jako zamawiającego w naszej opinii zasadne jest zatrudnienie inwestora zastępczego, co z perspektywy czasu z pewnością okaże się świetnie wydanymi pieniędzmi. Pozwoli to nie tylko zaoszczędzić dużą ilość wartościowego czasu, ale również uniknąć niepotrzebnego stresu i kłopotów.

Ile to kosztuje???

Ciężko jest jednoznacznie określić ogólną wartość, którą można byłoby się sugerować. Przede wszystkim zależy to od zakresu obowiązków, który należy na wstępie ustalić. Ponadto jest bardzo wiele innych czynników mających wpływ na cenę. Zawsze wychodzimy z założenia, że miła rozmowa na poziomie, w dobrym towarzystwie, wniesie coś wartościowego do życia i pozwoli uniknąć nieporozumień i niejasności dlatego najlepiej zadzwoń do nas, a cenę określimy indywidualnie.

– cena całości: wycena indywidualna (zadzwoń 785 323 557 lub napisz biuro@dreamhouse-abi.pl)

i1

Pełnienie funkcji kierownika budowy

i2

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego

i3

Pełnienie funkcji inwestora zastępczego

i4

Inwentaryzacje budowlane

i5

Kosztorysowanie

i6

Doradztwo techniczne

i7

Przeglądy techniczne roczne i pięcioletnie obiektów

i8

Opinie budowlane

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!